Ruimtelijk inzicht

      Geen reacties op Ruimtelijk inzicht

Ik ben geen domme jongen, ik denk snel, heb altijd mijn woordje klaar, rekenen is geen probleem, taaltechnisch zit het ook wel goed. Ik zie op internet mensen vaak een standpunt innemen aan een uiterste zijde zonder enige mogelijkheid tot nuancering terwijl ik de nuance vaak wel zie, maar ik werd net even flink geconfronteerd met een gebrek aan ruimtelijk inzicht terwijl ik toch dacht dat ik daar ook wel aardig goed in was. Nou, mooi niet.

Ik ga dus emigreren en mijn spullen naar Singapore versturen is duur, heel duur. Ik had van diverse internationale verhuisbedrijven een offerte opgevraagd en had de schatting gemaakt dat alles wat ik mee wilde nemen tussen de 10 en de 15 kubieke meter zou zijn. En die prijzen liegen er niet om, dat kwam op minimaal 4000 euro.

Vanmorgen had ik een afspraak met een vriendelijke dame van Altas, een van de verhuisbedrijven die ik had benaderd. We bespraken wat er moest gebeuren en deden toen even een rondje door het huis. Nu had ik bijna alles wat mee moet al naar de inpandige garage gebracht, dus alles stond lekker compact bij elkaar, op mijn mooie humidor, gemaakt van een oude jaren 50/60 koelkast na en wat schilderijen voor in mijn kantoor. En na het inventariseren zei ze “dat wordt een scheepskrat van 4 kuub” waarop ik vol verbazing zei van “he? Die koelkast alleen al is toch al twee kuub?”. Mooi niet, nog niet eens één, en dus was de rest ook te groot ingeschat door mezelf. Dat is wel even een flinke meevaller, want dat kan zomaar 1500 euro of meer schelen.

img_0894

Ik heb dus even gebeld met alle andere bedrijven van wie ik een offerte had, die gaan nu allemaal nieuwe offertes maken, de eerste heb ik al binnen en die komt op 2500 euro in plaats van ruim 4000. En dat is mooi de eerste 1500 euro besparing die ik in een luxe massagestoel in Singapore ga steken.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *